خدمات ما

{ خدمات ما }

 • 29.12.2015طراحی وبسایت

  تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایت را با ارزانترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. گروه طراحی سایت وب صدر تلاش و تفکر یکی از سایت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت در ایران است. هدف از تشکیل این گروه توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است.

  مزایای طراحی سایت توسط شرکت ما

  خدمات طراحی سایت وب صدر

 • 11.05.2013شبکه های کامپیوتری

  شبکه‌های کامپیوتری مجموعه‌ای از کامپیوترهای مستقل متصل به یکدیگرند که با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل داده می‌کنند. مستقل بودن کامپیوترها بدین معناست که هر کدام دارای واحدهای کنترلی و پردازشی مجزا بوده و بود و نبود یکی بر دیگری تاثیرگذار نیست. متصل بودن کامپیوترها یعنی از طریق یک رسانه فیزیکی مانند کابل، فیبر نوری، ماهواره‌ها و... به هم وصل می‌باشند. دو شرط فوق شروط لازم برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری می‌باشند اما شرط کافی برای تشکیل یک شبکه کامپیوتری داشتن ارتباط و تبادل داده بین کامپیوترهاست.

  مزایای خدمات شبکه توسط شرکت وب صدر

 • 15.08.2013باشگاه مشتریان برای هر کسب و کاری

  امروزه صنایع و سازمان های مختلف در همه نقاط دنیا خصوصا کشور های پیشرفته، با سرعت فزاینده ای در حال جهش از شیوه های سنتی به شیوه های کاملا الکترونیکی می باشند. رضایتمندی مشتریان و ذی نفعان با توجه به رقابت شدید ایجاد شده بین سازمان ها خصوصا در سالهای اخیر و همزمان با رشد تکنولوژی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. هلدینگ سیمابرند با بهره مندی از توان فنی خود به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات الکترونیکی و با شعار سازمان هوشمند، شهر هوشمند، سرزمین هوشمند نسبت به ارائه پیشنهاد باشگاه مشتریان می پردازد.

  Business Club Servicesیا BCS چیست؟

 • 15.08.2013سامانه ارسال انبوه پیامک

  سامانه پیام کوتاه صدر پیامک نرم افزاری توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است. کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

  مزایای سامانه ارسال انبوه پیام کوتاه صدر پیامک